2010.03.05
Kaziuko mugė Mockaičiuose

Kovo 5-ąją Mockaičiuose šurmuliavo devintoji Kaziuko mugė ,,Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“. Jos pradininkė - pradinių klasių mokytoja - metodininkė B. Kasparienė. Mugę organizavo mokykla, bendruomenė, kultūros namai ir biblioteka.

Mokiniai, mokytojai, bendruomenės atstovai, nešini savo gamybos dirbiniais, gardumynais, rinkosi į kultūros namus, kur ir vyko mugė. Mugėje dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinio ugdymo skyriai: Kiaunorių ir Pašiaušės. Taip pat atvyko Šaltenių pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos. Į mugę atvyko ir Tytuvėnų apylinkių seniūnijos atstovės. Ir mažus, ir didelius, susirinkusius į šventę, pasveikino gaspadinė (mokytoja V. Stonienė). Mugės dalyvius linksmino Mokaičių kaimo kapela, vadovaujama A. Čiužausko. Meninę programėlę parodė priešmokyklinukai ir pradinukai (ruošė mokytojai B. Kasparienė, R. Sabaitienė, R. Kasparavičienė, S. Beniulis).

Mugės pabaigoje mokyklos direktorius A. Banys įteikė nominacijas: mugės naujokai – Šaltenių pagrindinė mokykla, mugės naujiena – mokytojos L. Balabonienės velykiniai margučiai (technikai naudojo medžių šakeles ir siūlus), populiariausia prekė – mokytojos R. Sabaitienės velykiniai margučiai, spalvingiausia prekyvietė – 1-4 klasės, gražiausia prekyvietė – Kiaunorių pradinio ugdymo skyriaus, linksmiausias ir geriausias pirkėjas – E. Paldavičiūtė iš Pašiaušės, apsukriausi prekybininkai – septintokai. Mokytoja L. Balabonienė apdovanota už gerą mokinių paruošimą rajoninei technologijų olimpiadai. Padėkos raštai įteikti septintokei G. Rulytei, rajoninėje technologijų olimpiadoje užėmusiai I vietą (7 – 8 klasių grupėje) ir devintokei I. Rasickaitei - užėmusiai III vietą (9 – 10 klasių grupėje).

Kaziuko mugėje visko buvo pilna, o svarbiausia – visi buvo geros nuotaikos.

Regina Kasparavičienė

Mockaičių pagrindinės mokyklos mokytoja,

 bendruomenės narė

        DSCF5121.JPG  

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

                                                     

 

 

                                    

              

 

 

                      DSCF5085.JPG

 Mug___kolia__as_AutoCollage_9_Images.jpg